Majster





Majster



Majster gazetka

Sklepy Majster oferują klientom wiele obniżek i rabatów. O wszystkim informuje gazetka promocyjna. Gazetka ta poleca tańsze niż zwykle tapety do malowania, winylowe i papierowe. Nie brak tu też okazji zakupowych na farby do drewna, metalu i ścian.

Promocje gazetkowe, obejmują także dywany, wycieraczki, zasłony, bieżniki i inne artykuły dekoracyjne. Majster gazetka promocyjna, to także tanie narzędzia, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, zlewozmywaki i artykuły instalacyjne. Promocyjna Majster gazetka, poleca też elementy do budowy i remontu dachów, stolarkę okienną i podłogową.

Majster – gazetka promocyjna

Sieć sklepów Majster serdecznie zaprasza do korzystania z Majster gazetka. Sklepy te, to świetnie urządzone i rozplanowane placówki handlowe, w których znajdziemy wszystko, co łączy się z budowaniem i remontowaniem. Znajdziemy tu liczne artykuły i akcesoria malarskie, takie jak farby do różnych powierzchni, rozpuszczalniki,pędzle, wałki, mieszadła, drabiny itp. Nie brak tu też tynków, klejów, cementów, zapraw i gipsów.

Do sklepu Majster warto się udać przed budową i remontem łazienki., Oferta sklepu, to także narzędzia ręczne i elektryczne, a także sprzęt oświetleniowy: żarówki, lampy i oprawki. Sklepy Majster polecają też artykuły drewniane: listwy, deski, panele podłogowe, półki i ozdoby. Za wszystko zapłacimy mniej z Majster gazetka.

Promocje powyższym artykułów można znaleźć również w innych gazetkach, jakich jak choćby Obi gazetka i inne.