Selgros

SelgrosSelgros gazetka

Kupuj w Selgros to się opłaca. Zapłacisz jeszcze mniej, jeśli swoje zakupy zrobisz z gazetką promocyjną. Selgros gazetka promocyjna, to świat wyjątkowych okazji cenowych. Okazje te dotyczą ogromnej ilości artykułów spożywczych i przemysłowych. Selgros gazetka promocyjna poleca tanie słodycze, dania gotowe i słone przekąski.

Nie brak tu też promocji na zbiorcze opakowania kawy, herbaty, napojów, soków i wód mineralnych. Obniżki i rabaty dotyczą też cukru, soli, kasz i innych produktów sypkich. Z Selgros gazetka zapłacisz mniej za kosmetyki, zabawki, książki, i inne zakupy dla całej rodziny.

Selgros – gazetka promocyjna

Sklepy Selgros znają głównie ci, którzy lubią robić spore zakupy. Sklepy te wydają własną Selgros gazetka. Duże zakupy, to znaczy kupowanie małych rzeczy w ilościach hurtowych. Żywność sprzedawaną w tych sklepach nabywa się nie pojedynczo, lecz w opakowaniach zbiorczych. Oferta Selgros to tysiące produktów. W dziale spożywczym kupimy produkty nabiałowe: mleko, sery, jogurty, kefiry, masło, jaja itp. W dziale mięsnym kupić można duże opakowania wołowiny, wieprzowiny i drobiu. Podobnie ma się rzecz z kiełbasami, pasztetami i szynkami.

Sklepy Selgros sprzedają też artykuły przemysłowe. Należą do nich kosmetyki dla kobiet, kosmetyki męskie i przeznaczone dla dzieci. Są to również zabawki dla dzieci w każdym wieku. Nie brak tu też artykułów szkolnych i papierniczych. Selgros gazetka poleca też duży i drobny sprzęt gospodarstwa domowego.

Jeśli interesują Cię również inne markety handlu hurtowego, sprawdź promocję w Makro gazetka.